Левски приема Спортист (Своге) в приятелски мач на стадион Георги Аспарухов. Мачът

...
Левски приема Спортист (Своге) в приятелски мач на стадион Георги Аспарухов.
Мачът

Левски - Спортист 1:0, Билал Бари изведе сините напред

Левски приема Спортист (Своге) в другарски мач на стадион " Георги Аспарухов ".

Мачът ще се организира във формат две полувремена по 35 минути. Сблъсъкът стартира тъкмо в 11:00 часа.

Любопитно е, че Билал Бари повежда " синята " офанзива след близо 600 дни неявяване от терените.

Левски - Спортист (Своге) 0:0*

Двубоят стартира по противен метод за " сините ", откакто още в петата минута Фабио Лима изпита някакъв проблем и изиска да бъде заменен. На негово място в игра влезе Джавад Ел Джемили.

В 22-рата минута гостите пропуснаха отличен късмет да открият резултата. Ариф Ферадов беше изведен самичък против Ники Михайлов и стреля, само че стражът съумя да парира шута му с крайник.

Джавад Ел Джемили опъна мрежата на " шоколадите " в 27-ата минута с шут от отдалеченост, само че секунди преди този момент беше прозвучал сигнала на рефера Димитър Димитров за нарушаване и попадението нямаше по какъв начин да бъде зачетено.

Малко преди почивката Билал Бари изведе Ел Джемили на отлична позиция, само че изстрелът на испанеца беше избавен от стража на Спортист.

Две минути след подновяването на играта Хоакин Фернандес стреля мощно от към 35 метра, а вратарят на Спортист мазета в корнер с върха на пръстите си. От последвалия ъглов удар падна и първото попадение. Билал Бари се възползва от центрирането и с глава означи гола, с който ознаменува завръщнаето си.

Стартови сформира:

Левски: 13. Николай Михайлов (К) - 77. Дейвид Михалев, 5. Келиан ван дер Каап, 24. Хоакин Фернандес, 6. Цунами - 8. Карлос Охене, 20. Асен Чандъров, 97. Асими Фадига - 7. Фабио Лима, 19. Билал Бари, 17. Евертон Бала

Резерви : 99. Иван Андонов - 4. Виктор Любенов, 9. Рикардиньо, 11. Джавад Ел Джемили, 23. Патрик Мислович

Треньор : Николай Костов

Спортист : 1. Иван Гошев - 22. Павлин Чиликов, 21. Александър Бастунов, 3. Симеон Чатов, 5. Дилян Георгиев - 4. Нейтън Олдър, 10. Владимир Семерджиев (К), 16. Антон Иванов - 7. Ариф Ферадов, 13. Радослав Живков, 23. Джонатан Нсоде

Резерви : 33. Ивайло Василев - 8. Христо Иванов, 11. Калоян Стефанов, 17. Мартин Кръстев, 18. Михаил Михов, 19. Кристиян Бешев, 20. Георги Маджаров, 88. Лионел Самба

Треньор : Георги Чиликов